E-LEARNING (UZAKTAN EĞİTİM)

UZAKTAN EĞİTİMLE İNGİLİZCE KURSU (1. Kur)
Eğitim Gün ve Saatleri
Pazartesi-Salı-Perşembe / 18:30-20:30
Başlangıç Tarihi
 
Bitiş Tarihi
 
Eğitim Süresi
 
Eğitim Yeri
Maltepe Üniversitesi Yabancı Diller Yüksekokulu
Eğitim İçeriği
Başlangıç seviyesinde İngilizce programı. Evinizde, iş yerinizde, yolculukta, internet bulunan her ortamda rahatlıkla erişebileceğiniz eş zamanlı bu programda gerçek sınıf ortamındaymış gibi söz alıp soru sorabilecek, karşılıklı diyaloglara katılabilecek, ders dışında kayıtları dilediğiniz kadar izleyebileceksiniz.
Eğitim Ücreti
 
Daha fazla bilgi için
(0216) 626 10 50 (2102 - 2103)
Ödeme Bilgisi

İş Bankası Şube No: 1265 Hesap No: 50025

IBAN: TR04 0006 4000 0011 2650 0500 25

BAŞVURU FORMU

 

GRUPLARA ÖZEL PROGRAM YAPILABİLİR.     
Uzaktan öğretim kapsamında hazırlanan programda, İnternet üzerinden canlı bağlantı ve kamera sistemi ile, kursa gitmeye vakit bulamayan ancak sınıf ortamında yabancı dil eğitimi almak isteyen katılımcılar, animasyonlar ve canlandırmalar ile desteklenen program sayesinde evlerinde yabancı dil öğrenme rahatını yakalayabilmektedir. Bireysel katılımların yanı sıra, kurumlara özel verilen eğitimler de mevcuttur. Türkiye’nin ya da dünyanın neresinde bulunduğunun önemi olmaksızın, ders saatinde bilgisayarının başına geçen katılımcılar, sınıf arkadaşları ve öğretmen ile sınıf ortamından farksız şekilde derse katılım sağlayabilmektedirler.

Günümüzde geçmişte hiç olmadığı kadar eğitim imkânları sunulmaktadır ve gitgide geleneksel sınıf yaklaşımının yanında alternatif olarak internet üzerinden sunulan uzaktan eğitim şekli yer almaktadır. Dil olgusunun oldukça önem kazandığı modern ve iş hayatında yeniliklere ayak uydurabilmek için zamanı iyi kullanmak gerekmektedir. İnternet tabanlı uzaktan eğitim kullanıcılara zaman açısından büyük yarar sağlamaktadır.

Maltepe Üniversitesi Uzaktan Eğitim Birimi ve Yabancı Diller Bölümü tarafından hazırlanan LiveEnglish Temel İngilizce Eğitim programıyla İngilizce dilini konunun uzmanı okutmanlarla birlikte öğrenme fırsatı bulacaksınız.

Neden LiveEnglish programı?

  •      Dersler okutmanlar tarafından canlı olarak verilmektedir.
  •      Derslere canlı olarak katılarak, sorulan soruların yanıtlarını yazabilecek, sözlü olarak soru sorabilecek ve diyaloglara katılabileceksiniz.
  •      Çevrimiçi derslerden sonra çevrimdışı olarak da ders takibi yapabileceksiniz.LiveEnglish Temel İngilizce Eğitimi programının amacı:

  •      Yazılı bir metni okuyup anlamanızı,
  •      Düşündüklerinizi sözlü ve yazılı ifade edebilmenizi,
  •      Dinleme becerilerini geliştirebilmenizi,
  •      Öğretilen materyallerin kapsadığı sözcük dağarcığını öğrenebilmenizi ve kullanımlarını,
  •      Karşılıklı konuşmalar yapabilmenizi,
  •      Resimler hakkında konuşabilmenizi ve verilen konular hakkında yorum yapabilmenizi sağlamaktır.

Facebookta paylaş